Úvodná stránkaO násAkcieLokalitaUbytovanieReštauráciaKongresové službyAktivityWellnessFotogalériaCenníkRezerváciaKontakt

AKCIE

Detský tábor

Leto/m/ na konskom chrbte 2017 Agroturistické zariadenie Slnečný Majer prichádza aj tento rok z ponukou detského tábora Leto/m/ na konskom chrbte Tento rok sa uskutoční už 11.ročník. Tábor je určený pre deti od 7 do 16 rokov, ktoré majú záujem stráviť nezabudnuteľné prázdniny pri koňoch. Deti sa naučia základy jazdenia na koni, starostlivosť o kone (manipulacia s koňmi). V tábore sa budú vykonávať aj animačné aktivity, spoločenské hry, kreslenie, turistika, kúpanie v bazéne, opekačka a nebude chýbať ani diskotéka. Zapíšte si termíny:

 

Firemné akcie

     Pripravujete pre svojich zamestnancov, kolegov, priateľov alebo partnerov spoločnú akciu? Radi by sme Vám ponúkli naše služby v agroturistickom zariadení Slnečný Majer. Ponúkame priestory na organizovanie: firemných prezentácií, kongresových služieb, konferencií, workschopov, kurzov, prednášok, školení a seminárov.

 

Svadba na Slnečnom Majeri

     Ponúkame komplexné svadobné služby v lone prekrásnej slovenskej prírody.

 

Narodeniny

A opäť nastal deň v roku jediný, keď budeš sláviť svoje narodeniny, a preto aby krásny deň to bol, na Slnečnom Majeri maš už prichystaný slávnostný stôl.